O nas

Witaj na viaitalia.pl – Twoim przewodniku po najbardziej malowniczych zakątkach Włoch. Założycielami tego portalu są Tomek i Sabina, pasjonaci Włoch i miłośnicy podróży, którzy postanowili podzielić się swoją miłością do tego niezwykłego kraju.

Tomek, to z wykształcenia programista. Jego przygoda z Włochami rozpoczęła się dziesięć lat temu, kiedy to pierwszy raz odwiedził ten kraj w poszukiwaniu ekstremalnych doznań, skacząc skoki BASE. Od tego momentu zakochał się w klimacie, kulturze i niesamowitych widokach tego kraju. Obecnie, co najmniej 2-3 razy w roku, wraca do Włoch, by odkrywać nowe miejsca i doznawania kolejnych przygód.

Sabina, jako profesjonalny kosmetolog z Wrocławia, ma niezwykłe oko do detali i umiejętność docenienia piękna w każdej postaci. Jej podróżnicza pasja została rozpalona kilka lat temu, kiedy to wraz z Tomkiem pojechała do malowniczego regionu jeziora Garda (a konkretniej Riva del Garda). Od tamtej pory oboje nieodłącznie jeżdżą do Włoch, celebrując każdą chwilę i zgłębiając tajemnice tego pięknego kraju.

Razem, Tomek i Sabina, stanowią nierozłączny duet, który z pasją i zaangażowaniem dzieli się z Wami swoimi doświadczeniami, poradami i opowieściami z włoskich podróży. Viaitalia.pl to ich sposób na zachowanie i przekazanie wspomnień oraz inspiracji z każdej wyprawy.

Zapraszamy do podróżowania z nami, odkrywając razem z viaitalia.pl najpiękniejsze zakątki Włoch!